У період з 28 по 30 грудня 2015 року в Хмельницькому училищі підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відбулися випускні іспити молодших інспекторів-кінологів відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань Державної пенітенціарної служби України, які протягом 90 діб разом зі своїми чотирилапими помічниками здобували необхідні для подальшої роботи знання.

   До участі у проведенні кваліфікаційних іспитів даної категорії слухачів були залучені, крім викладацького складу училища, старший інспектор з особливих доручень відділу охорони управління охорони та діяльності служб департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень апарату ДПтС України майор внутрішньої служби Андрій Корусь, науково-педагогічні працівники кафедри кінології Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького (старші викладачі кафедри майор Сергій Серховець та майор Дмитро Софіян), а також головні державні інспектори відділу кінологічного та ветеринарного забезпечення Департаменту спеціальної підготовки та кінологічного забезпечення Державної фіскальної служби Сергій Гайдук та Костянтин Форсюк, які надавали допомогу в оцінюванні набутих собаками практичних навичок слухняності, захисту, відпрацювання запахового сліду та пошуку людини в автотранспорті.

   Аналіз кількісно-якісних показників складання іспитів свідчить про те, що засвоєні слухачами знання відповідають достатньому рівню успішності.

   За результатами іспитів кращі результати продемонстрували:

молодший інспектор-кінолог відділу режиму і охорони Новгород-Сіверської установи виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області (№31) прапорщик внутрішньої служби Євгеній Чмир;

молодший інспектор-кінолог відділу охорони Жовтневської виправної колонії управління ДПтС України в Харківській області (№17) прапорщик внутрішньої служби Сергій Українець.

   Після здачі іспитів слухачі та викладацький склад училища зібралися для підбиття підсумків курсового навчання. Під час заходу майор внутрішньої служби Корусь А.В., викладацький склад училища та запрошені гості щиро побажали випускникам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів, досягнення омріяних вершин у їх майбутній діяльності.