Існує багато видів професійної діяльності, що безпосередньо стосуються розвитку та виховання людини. А от професія викладача – це не лише діяльність, а й покликання. Лише творча людина здатна не тільки донести до іншого необхідні йому знання, а й подарувати безцінну можливість самому стати активним учасником творчого педагогічного процесу.

   З метою прискорення професійного становлення молодих викладачів циклів, удосконалення рівня їх професійної майстерності та обміну накопиченим досвідом здійснення викладацької діяльності в Хмельницькому училищі ПКПП ДКВС України відбувся конкурс на проведення кращого відкритого бінарного лекційного заняття.

   Участь у конкурсі взяли викладачі всіх циклів училища. В залежності від специфіки предмету та теми заняття до їх проведення залучались як працівники училища, так і представники інших правоохоронних органів, військових структур, розташованих на території Хмельницької області.

   Більшістю голосів конкурсної комісії, яка 6 жовтня 2016 року зібралась для проведення підсумкового засідання, переможцем конкурсу визнано старшого викладача циклу загальноправових дисциплін Савчука Сергія. Саме лекційне заняття за темою «Кримінально-виконавче право України. Основні положення», проведене 29 вересня 2016 року для слухачів категорії «молодші інспектори ВНіБ», викликало більшість позитивних відгуків колег.

   Вітаємо Сергія Савчука із заслуженою перемогою та зичимо нових творчих успіхів.