Спорт, який є невід’ємною частиною життя людини має дивовижні можливості. Він об’єднує людей, зміцнює їх здоров’я та характер, розвиває такі навички як спритність, швидкість, витривалість, терпіння та силу духу. Футбол, у свою чергу, є невід’ємною частиною спорту, методом виховання, напрочуд вдало поєднуючи систематичну виховну роботу з ігровою діяльністю.

З метою популяризації даного виду спорту, розвитку фізичних якостей, які сприяють досягненню високого командного результату, 21 жовтня 2021 року у Хмельницькій філії Академії ДПтС, проведено змагання з мініфутболу.

У зазначеному заході взяли участь представники перемінного складу, педагогічні та науково-педагогічні працівники.

В напруженій боротьбі перемогу виборола команда персоналу філії. Срібні нагороди отримала команда молодших інспекторів відділів нагляду і безпеки установ виконання покарань. ІІІ місце посіли молодші інспектори-кінологи відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань.

Усі учасники отримали незабутні враження, відчули справжній дух спортивної боротьби та командної підтримки. Після завершення змагань суперники щиро привітали один одного та побажали подальших успіхів не лише у спорті, але й у щоденному житті та службі.