На виконання Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2019 рік в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України 09 серпня відбулись змагання з паркового волейболу серед постійного та перемінного складу.

В запеклій боротьбі:

– 1-ше місце виборола команда, у яку входили представники персоналу навчального закладу Бруневич В.М., Вишинський А.Б., Масловський О.В., Лазаренко П.П.;

– 2-ге місце здобула команда, сформована з працівників стройової частини та пункту ветеринарної медицини, у складі якої були Стожик С.В., Данів М.М., Бобрівник С.П., Бондар М.М.;

– 3-тє місце посіла команда слухачів категорії «молодші інспектори ВНіБ», які проходять у центрі первинну професійну підготовку, в її складі перебували Іванов А.М., Нортенко М.С., Басалко Д.П. та Кошевий С.А.

Керівництво навчального закладу та організатори змагань – викладацький склад циклу вогневої та фізичної підготовки вітають колег з перемогою та сподіваються на закріплення збірною командою центру з паркового волейболу отриманого результату під час її участі у спортивних заходах міського й обласного рівнів.