18 червня 2021 року у відповідності до вимог наказу Міністерства юстиції України від 08.09.2015 № 1675/5 “Про затвердження Положення про організацію професійної підготовки осіб рядового та начальницького складу ДКВС України” у Хмельницькому центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України проведена щорічна підсумкова перевірка рівня службової підготовки персоналу за результатами 2020-2021 навчального року.
Згідно затвердженого графіку захід розпочався з проведення стройового огляду, по завершенню якого у співробітників центру прийняті заліки зі службової підготовки за трьома варіантами тестових завдань з метою визначення рівня знань нормативно-правових актів та вмінь орієнтуватися в практичних ситуаціях.
Після складання заліків із теоретичної підготовки персонал центру перейшов до виконання нормативів з фізичної підготовки.
Проведення щорічної підсумкової перевірки рівня службової підготовки персоналу сприяє підвищенню рівня його професіоналізму, майстерності та формуванню практичного досвіду.