13 грудня поточного року з персоналом Хмельницького центру ПКП ДКВС України відбулось чергове заняття у рамках роботи із запобігання проявам корупції.
Заступник начальника центру по роботі з персоналом, стройової частини та режиму полковник внутрішньої служби Шквир О.Б., розпочинаючи захід, звернув увагу присутніх на необхідність неухильного дотримання вимог антикорупційного законодавства України під час виконання посадових обов’язків.
На даному занятті уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції, начальником циклу загальноправових дисциплін центру підполковником внутрішньої служби Масловським О.В. доведено основні вимоги Закону України «Про запобігання корупції», який вступив в дію з 26 квітня 2015 року. Під час спілкування з аудиторією пояснювались встановлені заборони та обмеження щодо використання службового становища, одержання дарунків й неправомірної вигоди, сумісництва та суміщення основних посадових обов’язків з іншими видами діяльності; спільної роботи близьких осіб, а також доведено вимоги керівництва Управління з питань запобігання корупції Міністерства юстиції України щодо дотримання законності персоналом центру.
Крім цього, в рамках проведення заняття зі службової підготовки Масловським О.В. прочитано лекцію за темою «Дотримання вимог антикорупційного законодавства персоналом Державної кримінально-виконавчої служби України», під час якої доведено інформацію про основні вимоги антикорупційного законодавства України, роз’яснено зміст понять «корупція» та «корупційні правопорушення», проаналізовано шляхи профілактики корупційних правопорушень в ДКВС України з метою виховання у пенітенціаристів відповідального ставлення до дотримання дисципліни та законності.
Профілактична роботи з особовим складом, що проводиться у навчальному закладі з метою формування знань, морально-психологічних установок, спрямованих на недопущення корупційних діянь та інших правопорушень, є важливим напрямком забезпечення його якісного функціонування. Подібні заняття є дієвою формою спілкування, під час якого працівники мають змогу отримати ґрунтовні відповіді на всі питання, пов’язані з інтерпретацією положень антикорупційного законодавства.