У відповідності до плану навчально-виховної роботи на І квартал 2020 року кураторами навчальних груп – начальником циклу спеціальних дисциплін підполковником внутрішньої служби Льоренсом Д.В., начальником циклу загальноправових дисциплін підполковником внутрішньої служби Масловським О.В. та бібліотекарем Лілією Костишиною зі слухачами категорії «особи рядового та молодшого начальницького складу (молодші інспектори) відділів нагляду і безпеки КВУ та виховних колоній ДКВС України» проведений виховний захід з метою вшанування пам’яті героїв Революції гідності. Метою зустрічі було вшанування пам’яті героїв, виховання у слухачів почуття патріотизму, національної свідомості, любові до Батьківщини та українського народу.
День Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії нашої країни. Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури і право зробити свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи.
Учасники заходу переглянули документальний фільм про події, що відбувалися на Євромайдані під час Революції гідності, з циклу «Зима, що нас змінила: шість років після Майдану». Події осені-зими 2013 – 2014 років торкнулись життя всіх українців. Кожен з нас має пам’ятати, що саме завдяки учасникам подій на Майдані Незалежності, Героям Небесної Сотні ми маємо реальний шанс щодня становитися кращими!