Протягом 4-5 липня 2017 року в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України відбувся семінар – практикум за темою «Основи орієнтування та пересування по пересічній місцевості», підготовлений викладацьким складом циклу вогневої та фізичної підготовки спільно з фахівцями Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Мета семінару – практикуму полягала в підвищенні рівня професійної майстерності викладацького складу циклу вогневої та фізичної підготовки, учасників семінару – практикуму за обраним напрямком, обміні досвідом організації та проведення занять з топографії, пересування по пересічній місцевості, практичному відпрацюванні особовим складом правоохоронних та військових структур необхідних для цього навичок.
Перед організаторами семінару – практикуму стояли наступні завдання: збагатити теоретичні знання учасників заходу з основ топографії; сприяти формуванню в них практичних навичок орієнтування на місцевості, руху по карті, а також подолання переправ, зміцненню їх бойового духу та патріотизму, а також популяризувати фізичну культуру, спорт та здоровий спосіб життя, що є основою успішного виконання силовими та правоохоронними структурами покладених на них державою професійних обов’язків.
Активними учасниками семінару – практикуму крім постійного та перемінного склад центру були запрошені гості – військовослужбовці військової частини 3053 Національної гвардії України та філії військової частини А 2678 Збройних Сил України.
Під час проведення 04.07.2017 теоретичної частини заходу з аудиторією працювали методист організаційно-методичного відділу Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Федчишен Дмитро Вікторович, що підготував лекцію за темою «Правильність в’язання та застосування туристичних вузлів», методист організаційно-масового відділу цього ж центру Козік Вадим Олександрович, який детально розповів про техніку безпеки та особливості страхування в туризмі. Неабияку зацікавленість викликав виступ завідувача організаційно-масовим відділом Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Кукурузи Ігора Феліксовича за темами «Топографічна карта та робота з нею», «Топографічні знаки», «Масштаб карти».
Під час практичної частини семінару – практикуму викладачами циклу вогневої та фізичної підготовки Хмельницького центру демонструвались техніки спуску з даху будівлі за допомогою крутопохилої переправи та переправи «Дюльфер», подолання яру за допомогою навісної та десантної переправ. Кожний учасник заходу мав змогу перевірити власні сили у вирішенні поставлених перед ним завдань, удосконалити практичні навички з орієнтування на пересічній місцевості при відпрацюванні марш – кидка.
Підводячи підсумки семінару – практикуму, його організатори подякували учасникам за стійкість, проявлені волю, силу духу та висловили сподівання, що отримані знання стануться їм у нагоді під час виконання покладених професійних обов’язків.
Залишити коментар