19.11.2018 року в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України для слухачів з числа персоналу територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань ДКВС України, які проходять первинну професійну підготовку, викладацьким складом циклу вогневої та фізичної підготовки спільно з інструкторами підрозділу поліції особливого призначення «КОРД» проведено бінарне практичне заняття за темою «Основи тактичної медицини».

   В ході даних занять слухачі ознайомились з основними поняттями та принципами надання тактичної екстреної медичної допомоги, практично відпрацювали послідовність дій за алгоритмом MARCH; відновлення та забезпечення прохідності дихальних шляхів; надання домедичної допомоги при переломах, опіках, відмороженнях, а також проникаючому пораненні ока. Слухачі під керівництвом інструкторів проводили повний огляд пораненого, заходи для зупинки різних видів зовнішніх кровотеч, надання допомоги при отриманні проникаючих поранень грудей, попереджували гіпотермію та виявляли ознаки черепно-мозкової травми.

   Заняття пройшло в дружній атмосфері та мало цілеспрямований практичний зміст, за що ми щиро вдячні інструкторам підрозділу поліції особливого призначення «КОРД».