З 02 по 04 травня 2019 року в урочищі Дем’янковецькому Дунаєвецького району Хмельницької області відбулись змагання з техніки спортивного туризму та військово-патріотична дитячо-юнацька гра «Сокіл» («Джура»), які були приурочені 41-й річниці з дня проведення перших туристичних змагань в районі. В даних заходах брали участь 25 команд, які об’єднали близько 255 учнів із загальноосвітніх шкіл.

Змагання проводились у різних вікових групах (для початківців і досвідчених спортсменів) на дистанції першого класу та переслідували єдину мету – популяризувати спортивний туризм серед учнівської молоді, підвищити спортивну кваліфікацію учасників, сприяти спортивному зростанню початківців.

В якості суддів змагань та військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») були запрошені начальник циклу вогневої та фізичної підготовки Хмельницького центру майор внутрішньої служби Андрій Вишинський та старший викладач цього ж циклу старший лейтенант внутрішньої служби Володимир Бруневич. Накопичені знання та досвід організації подібних заходів надають можливість педагогічному складу нашого навчального закладу удосконалювати процес професійної підготовки слухачів з урахуванням специфіки їх функціонування в ДКВС України.

Висловлюємо слова щирої вдячності персоналу Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за тісну співпрацю та сподіваємось на її плідне продовження.