Між Національною академією Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького та Хмельницьким центром ПКП ДКВС України продовжується співпраця у напрямку підвищення рівня професійної компетентності фахівців – кінологів двох відомств. Так, 28.02.2020 року на базі центру забезпечення навчального процесу академії проведено спільне практичне заняття для офіцерів – кінологів ДКВС України за двома темами «Привчання собак до вибирання запахових предметі людини», «Привчання собак до пошуку людини по її запаховому сліду». У навчальному процесі брали участь доценти кафедри кінології підполковники Дмитро Софіян, Сергій Сарховець, начальник циклу кінологічної підготовки майор внутрішньої служби Андрій Доменюк, а також особовий склад племінного розплідника.
Слухачі знайомилися з порядком привчання службових собак до виконання поставлених завдань з урахуванням введених ускладнень, їх індивідуальних особливостей, переважаючих реакцій поведінки, а також вимог сучасної практики. Під час проведення заходу між колегами проходили жваві та цікаві дискусії щодо підготовки кінологічних пар за даними напрямками дресирування.
Висловлюємо щиру подяку керівництву академії, професорсько-викладацькому складу кафедри кінології та племінного розплідника за тісну співпрацю в рамках розвитку службової кінології.