Столиця України у цьому році вперше приймає учасників та глядачів фіналу Ліги чемпіонів – 2018, 26 травня на базі НСК «Олімпійський» відбудеться «чоловічий» фінал головного європейського кубку.

Футбол – це жагуче протиборство двох команд, в якому виявляються сила, спритність та швидкість реакції гравців. Жоден вид спорту неспроможний зрівнятися з ним за популярністю. Як зазначив кращий футболіст сучасності бразилець Пеле: «Футбол – це важка гра. У неї грають ногами, а думати треба головою».

З метою популяризації даної гри, розвитку фізичних та розумових якостей, які сприяють досягненню високого командного результату, 04 травня поточного року в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України згідно Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2018 рік проведено змагання з футболу. У зазначеному заході взяли участь працівники центру і слухачі категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки установ виконання покарань» у складі 3-х команд.

В напруженій боротьбі призові місця розподілились наступним чином:

І-ше місце зайняла команда слухачів категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки (підвищення кваліфікації)», навчальна група №2;

ІІ-ге місце – команда слухачів категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки (первинна професійна підготовка);

ІІІ-тє місце – команда слухачів категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки (підвищення кваліфікації)», навчальна група №1.

Переможців урочисто привітав начальник центру підполковник внутрішньої служби А.К. Шкраба, який вручив учасникам змагань дипломи, побажав подальшого спортивного розвитку та успіхів у справі популяризації футболу, пропаганди здорового способу життя.