З 05 листопада 2018 року в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України розпочались заняття за навчальною програмою з первинної професійної підготовки персоналу територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань ДКВС України. До реалізації розробленого тематичного плану залучатимуться працівники групи швидкого реагування Державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор», особовий склад військової частини 3053 Національної гвардії України, працівники спец. підрозділу «КОРД» Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та інші фахівці, знання яких будуть корисними для організації навчального процесу з даною категорію слухачів.

   Так, з 12.11.2018 розпочались заняття за напрямком відпрацювання тактики виконання спеціальних завдань та дій штурмових груп щодо забезпечення безпеки і громадського порядку із залученням в якості інструкторів військовослужбовців військової частини 3053 Національної гвардії України та за участю групи швидкого реагування Державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор», кінологічних пар.

   Масові безпорядки є небезпечним злочином, що дестабілізують обстановку, підривають устої суспільства і держави, порушують нормальну життєдіяльність установ та організацій, можуть призвести до тяжких наслідків. Особливо небезпечними такі явища є тоді, коли виникають на територіях місць позбавлення волі. Вмілі дії пенітенціарного персоналу з припинення подібних порушень режиму функціонування установ виконання покарань (слідчих ізоляторів), ліквідації їх наслідків набувають неабиякого практичного значення. Спільне відпрацювання профілактичних заходів військовослужбовцями та працівниками правоохоронних органів надасть можливість підвищити якість їх спеціальної підготовки, запозичити важливий досвід в організації та проведенні навчальних занять.