09.11.2017  в рамках роботи Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в аудиторії слухачів категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки», які проходять первинну професійну підготовку в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України, відбувся показ документального фільму режисера Робертса Рубінса  «Як у тебе справи, Рудольфе Мінг?».

   Автор стрічки піднімає актуальну для сучасного світу проблему щодо відсутності належної уваги з боку дорослих до формування світогляду дитини, до створення належних умов для її гармонійного розвитку. Нестача людського тепла та турботи, дитяча самотність призводять до невиправних наслідків – породження замкненості у власному світі, до реалізації інтересів у викривлених формах, деформації естетичних, моральних норм та смаків. Герой стрічки 13-річний Рудольф створює кіно, але працює у жанрі жахів за спеціальною технологією з використанням живого звукового супроводу. Постійне перебування під впливом таких фантазій негативно відбивається на соціалізації дитини, ізолює від нормального активного життя серед підлітків. Рудольф не хоче жити за певними правилами, що диктуються суспільством. Без розуміння ставиться до його вимог. Очевидним є конфлікт, пов’язаний з відсутністю належного виховання дитини з урахуванням її особливостей, інтересів, прав на вибір шляхів свого розвитку. Ситуацію пробує вирішити місцевий священик, який просить Рудольфа зробити фільм на релігійну тематику та продемонструвати його під час служби.

   Після перегляду документальної стрічки серед слухачів відбулась жвава дискусія, в ході якої її учасники  намагались запропонувати свої методи гармонійного виховання дітей та підлітків як повноцінних членів демократичного суспільства.