31.01.2018 в рамках роботи Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в аудиторії слухачів категорії «молодші  інспектори – кінологи» відбувся показ документального фільму режисера Елізабет Ло  «Готель 22».

   Події фільму відбуваються протягом однієї драматичної ночі в автобусі у Кремнієвій долині. Лінія 22 – єдиний цілодобовий автобусний маршрут у Пало Альто. Удень це звичайний міський автобус. Проте вночі він перетворюється на неофіційний притулок для бездомних. Автор стрічки в нестандартному форматі піднімає проблеми людей, які не мають постійного місця проживання, наголошує на необхідності повернення суспільства і державі обличчям до громадян з порушеними правами.

   Право людини на постійне місце проживання зафіксоване у ст. 33 Конституції України, ст. 13 Загальної декларації прав людини, ст. 2 Протоколу № 4 Конвенції про захист прав і основних свобод людини, ст. 12 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права. Однак, далеко не кожна безпритульна особа, що перебуває на теренах нашої держави, до теперішнього часу може розраховувати на надання їй необхідної допомоги, повернення їй законного права мати достойні умови для проживання й розвитку.

   Після перегляду документальної стрічки серед слухачів відбулась дискусія, в ході якої її учасники обговорювали  проблеми безхатченків та пропонували шляхи їх вирішення.