21.09.2017 в рамках роботи Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в аудиторії слухачів категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки», які проходять первинну професійну підготовку в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України, відбувся показ документального фільму режисера Антоніо Спано «Мовчазний хаос», присвячений Міжнародному дню миру.

   Попри міжнародні угоди, спрямовані на припинення кровопролитної війни, що триває вже понад десять років, у Демократичній Республіці Конго мир так і не настав. Постійні соціальні потрясіння змушують найпершими страждати найслабших, наприклад, глухих людей, які мешкають у місті Бутембо. Відірвані від суспільства вигнанці, покинуті власними родинами, вони живуть немов примари, приречені на оглушливу тишу. Ці люди надто налякані минулим, щоб впевнено дивитися в майбутнє з надією на покращення свого становища. Однак вони не припиняють боротьби за власну гідність і не збираються миритися з нещастям.
Фільм висвітлює проблему порушення прав людей з обмеженими можливостями, яка особливо гостро проявляється під час військових конфліктів.

   Після перегляду документальної стрічки серед слухачів відбулась жвава дискусія, в ході якої її учасники торкались теми неприпустимості порушення прав осіб з обмеженими можливостями, забезпечення державою реалізації норм їх соціального захисту особливо під час військових конфліктів.