- ТЕРИТОРІАЛЬНО ВІДОКРЕМЛЕНЕ ВІДДІЛЕННЯ «ХМЕЛЬНИЦЬКА ФІЛІЯ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ СЛУЖБИ» - http://kvs-school.km.ua -

В Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України відбувся семінар-практикум за темою «Особливості проходження служби в ДКВС України у сучасних умовах»

   За Планом основних заходів на 2018 рік в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України 19 вересня 2018 року відбувся семінар – практикум за темою «Особливості проходження служби в ДКВС України у сучасних умовах». Мета даного заходу полягала у підвищенні професійної майстерності викладацького складу циклів загальноправових та спеціальних дисциплін, рівня професійної обізнаності перемінного складу за обраною тематикою.

У семінарі – практикумі приймали активну участь:

   Під час взаємодії слухачів та викладачів у форматі вільного спілкування у повному обсязі досягаються поставлені перед навчальним закладом цілі, формується повага до національного законодавства, відповідальне ставлення до неухильного виконання його вимог.

   Дякуємо учасникам заходу за активну участь у навчально-виховному процесі, надану допомогу у детальному роз’ясненні слухачам обраної для розгляду теми.