Міжнародний день рідної мови — свято, яке відзначають в країнах світу щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. На міждержавному рівні про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня—17 листопада 1999 року в Парижі.

   23 лютого 2018 року для слухачів Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України вчителем української мови НВО №5 ім. Сергія Єфремова, що знаходиться у місті Хмельницькому, Щербою Людмилою Миколаївною проведено заняття з ділової української мови. Гостя зупинилась на питаннях правильного використання у діловому мовленні певних усталених конструкцій, оформлення службових документів, вживання у мовленні кличного відмінку. Слухачі мали нагоду задати педагогу з багаторічним стажем викладання предмету запитання щодо особливостей застосування під час повсякденного спілкування певних слів та словосполучень.

   Дякуємо Людмилі Миколаївні за високий рівень підготовки й проведення заходу, ретельній вибір навчального матеріалу, творчий підхід до роботи з дорослою аудиторією та розробку змістовної презентації.