- ТЕРИТОРІАЛЬНО ВІДОКРЕМЛЕНЕ ВІДДІЛЕННЯ «ХМЕЛЬНИЦЬКА ФІЛІЯ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ СЛУЖБИ» - http://kvs-school.km.ua -

В Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України визначили кращого гравця з настільного тенісу

Настільний теніс — захоплююча, нескінченно різноманітна, доступна кожному віку гра. До цього часу залишається загадкою, де саме вона народилась та хто є її справжнім родоначальником. З кожним роком прихильників цього виду спорту стає все більше, що пояснюється поступовим збільшенням в Україні прихильників здорового способу життя. Не осторонь цього процесу знаходяться і працівники, слухачі Хмельницького центру, серед яких 31 березня поточного року у відповідності до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2017 рік проведено змагання з настільного тенісу. У вище зазначеному заході взяли участь представники постійного складу та слухачі категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки установ виконання покарань», всього 16 учасників. Спортсмени змагались на двох столах та у двох групах. В напруженій боротьбі, яка тривала понад 3 години, призові місця розподілились наступним чином:

         Переможців урочисто привітав начальник центру підполковник внутрішньої служби А.К. Шкраба, який також був активним учасником змагань, вручив заслужені нагороди та висловив побажання щодо подальшого розвитку настільного тенісу, його популяризації у стінах навчального закладу, підвищення спортивної майстерності підпорядкованим персоналом та ведення ним активної пропаганди здорового способу життя.