Робота пенітенціарного персоналу, спрямована на виправлення засуджених у місцях позбавлення волі, є найскладнішою ланкою в системі виконання ввірених йому обов’язків. Усвідомити роль кожного працівника у цьому непростому процесі слухачам категорії «молодші інспектори ВНіБ» (підвищення кваліфікації) Хмельницького центру ПКП ДКВС України допомогли представники Хмельницького обласного благодійного фонду «Сіон», які завітали до слухацької аудиторії 02 жовтня поточного року. Згаданий фонд розпочав історію свого становлення з 2006 року і за час існування неодноразово доводив доцільність проведеної роботи. Головним видом його діяльності виступає надання безкорисної матеріальної, фінансової, інформаційної, організаційної, правової та іншої допомоги особам, які відбувають кримінальне покарання або звільняються з місць позбавлення волі, а також членам їх сімей.

Змістовну бесіду з аудиторією, що торкалась висвітлення задач фонду та особливостей спілкування пенітенціаріїв із засудженими (ув’язненими), проводили Денисов Ігор Анатолійович та Степанський Ігор Дмитрович. Ця бесіда додатково цінна тим, що представники фонду, щотижня перебуваючи у колоніях, добре ознайомились зі специфікою згаданих професійних стосунків. Червоною стрічкою у спілкуванні з аудиторією проходила думка щодо важливості простого доброго слова, небайдужості до долі інших людей, уваги до їх психоемоційних станів, які можуть стати потужним поштовхом, спрямовуючим на шлях переосмислення сенсу свого життя, покаяння та виправлення.

Дякуємо представникам фонду за приділений час, надану слухачам можливість поглянути на себе очима засуджених та ще раз замислитися над важливістю покладеної на них місії.