28 січня 2021 року в рамках роботи кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA викладацькому складу Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України продемонстровано документальну стрічку, відзняту режисером Девідом Бондом «Стираючи Девіда», присвячену Міжнародному дню захисту персональних даних.

Девід Бонд живе в країні, де стежать за кожним кроком людини. Він вирішує з’ясувати, як багато знають про нього приватні компанії та уряд. З цією метою провокує встановлення над собою нагляду, а потім намагається непомітно зникнути. Цей крок назавжди змінює все його життя. Залишивши вагітну дружину й малу дитину, він вирушає у жахливу подорож, а за ним через державні бази даних наполегливо стежать два приватних детективи. Ця ситуація змушує його зрозуміти всю повноту значення недоторканності приватного життя людини та наслідки її втрати.

Після перегляду фільму присутні мали можливість обговорити реальні факти вручання державних і недержавних інституцій у приватне життя людини та вкотре підкреслити важливість забезпечення й охорони прав людини на приватне життя, захист персональних даних.