В рамках проведення Всеукраїнського тижня права та на виконання Доручення Міністерства юстиції України від 02.09.2019 №237/1.3/4819
10 грудня 2019 року в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України відбувся семінар-практикум за темою «Правовий статус осіб з інвалідністю». У заході взяли участь слухачі категорії «молодші інспектори ВНіБ (підвищення кваліфікації)», викладацький та методичний склад навчального закладу, а також начальник управління соціального захисту Хмельницької райдержадміністрації Гулько Надія Іванівна, яка взяла на себе відповідальну місію щодо висвітлення стану роботи очолюваної нею організації за напрямком надання допомоги з боку держави особам з особливими потребами.

В рамках роботи семінару-практикуму розглядались питання щодо толерантного ставлення у суспільстві до осіб з інвалідністю, що є запорукою його морального здоров’я, виконання на терені нашої держави положень, прописаних у Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Інтерес в аудиторії викликали проблеми соціального захисту громадян України, що потребують особливої підтримки, а також питання, пов’язані зі статусом осіб з інвалідністю, які відбувають покарання у виді позбавлення волі.

Активну участь у підготовці заходу та його роботі прийняли викладачі циклу загальноправових дисциплін капітан внутрішньої служби Оксана Малінковська та Сергій Савчук. В якості його модератора виступила в.о. начальника Хмельницького центру полковник внутрішньої служби Олена Сахнік. Присутні мали змогу почути думку практичних працівників прапорщика внутрішньої служби Мірошниченка М.С. (Софіївська ВК №45) та прапорщика внутрішньої служби Хоменка Ю.В. (Вільнянська ВК №20) про умови, створені в місцях позбавлення волі для забезпечення відбування кримінальних покарань людьми з особливими потребами, обсудити кадри документального фільму, які стосувались життєдіяльності даної категорії засуджених.

Керівництво та викладацький склад Хмельницького центру ПКП ДКВС України висловлюють щиру подяку за співпрацю в рамках проведення правоосвітньої роботи першому заступнику голови Хмельницької РДА Крупі Олександру Володимировичу, начальнику управління соціального захисту Хмельницької РДА Гулько Надії Іванівні з надією на її плідне продовження.