28 лютого 2020 року в рамках роботи кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в аудиторії слухачів категорії «особи рядового та молодшого начальницького складу (молодші інспектори) відділів нагляду і безпеки кримінально-виконавчих установ та виховних колоній ДКВС України», які підвищують власну кваліфікацію, відбувся показ документальної стрічки, відзнятої режисером Романом Бондарчуком «Ромська мрія».
У фільмі йдеться про чотири життєві історії мешканців таборів Закарпаття. Дениса, Мирослава, Діану та Ренату вважають в ромському середовищі цілеспрямованими і успішними. Підтримуючи свій імідж, вони прагнуть для ромів бути взірцями.
Денис веде музичний гурток, мріє збудувати власний будинок. Мирослав працює в обласній телерадіокомпанії, знімає та веде для ромів щотижневу програму, в якій висвітлює спортивні новини, результати роботи ромських організацій, зміст історичних оповідей, які мають пробуджувати повагу до свого народу. Діана є керівником танцювального гуртка у місцевій ромській школі та переконана, що нація припиняє своє існування тоді, коли її представники перестають виконувати народні танці.
Рената отримала вищу освіту в Міжрегіональній академії управління персоналом і стала юристом. Нещодавно вона почала працювати в центрі правової інформації та консультації, безкоштовно консультувати ромів з питань відновлення паспорту, оформлення свідоцтва про народження дітей, представляє їх інтереси у судах.
Фільм допоміг замислитися над питаннями, що стосуються реалізації людиною життєвих планів, не дивлячись на наявні проблеми і складні умови існування, а також обговорити деякі аспекти запобігання у країні дискримінації громадян за національною ознакою.