У день професійного свята кінологів 2 квітня 2022 року у Територіально відокремленому відділенні «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби» проведено змагання з навиків слухняності у закріплених за молодшими інспекторами-кінологами розшукових собак. Кінологічні пари за географічним принципом представляли більшість регіонів нашої країни і показали добрі результати поточної підготовки службових собак за загальним курсом дресирування.

Суддівська бригада була сформована з трьох осіб з числа молодших інспекторів-кінологів, які проходять підготовку за напрямком підготовки спеціальної собаки. Судді прискіпливо оцінили точність виконання усіх визначених вправ. За результатами суддівства переможцем змагань визначено представницю Одеської області сержанта внутрішньої служби Гарастович Світлану Мірчівну із закріпленим за нею розшуковим собакою Найс. Усі призери змагань та судді нагороджені солодкими подарунками і оплесками усього дружнього кінологічного колективу закладу освіти.

Керівництво філії вітає учасників змагань з днем кінолога та бажає мирного неба, міцного здоров’я, успішної служби та непохитної віри в майбутнє нашої країни.