23 червня 2022 року у Територіально відокремленому відділенні «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби» відбувся круглий стіл за темою: «Перспективи розвитку кінологічного забезпечення Державної кримінально-виконавчої служби України».

Основною метою проведення даного заходу було обговорення стану кінологічного забезпечення в Державній кримінально-виконавчій службі України, пошук шляхів підвищення його ефективності та обмін досвідом результативного використання кінологічних команд в оперативно-службовій діяльності підрозділів пенітенціарної системи.

Захід проходив за участі керівного складу Відділення, науково-педагогічних працівників кафедри та центру спеціальної підготовки, а також слухачів Відділення старших інспекторів з кінології відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань ДКВС України (первинна професійна підготовка, підвищення кваліфікації).

Під час заходу учасниками висвітлювалися питання щодо системи освітнього процесу  кінологів пенітенціарної системи, особливостей підготовки кінологічних команд на базі Відділення. Також було обговорено шляхи підвищення ефективності кінологічного забезпечення структурних підрозділів ДКВС України, особливості підбору персоналу, відбору службових собак та організації племінної роботи.

Наприкінці роботи від присутніх в аудиторії отримані позитивні  відгуки, що стосувалися її якості та практичного значення.