«Джура» — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Гра є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Організація гри в навчальних закладах спирається на учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, і являє собою добровільне об’єднання дітей для виконання завдань гри.

   З 15 по 20 червня 2018 року начальник циклу вогневої та фізичної підготовки капітан внутрішньої служби Андрій Вишинський та старший викладач цього ж циклу старший лейтенант внутрішньої служби Володимир Бруневич у рамках співпраці з Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді взяли активну участь у організації та проведенні обласного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» яка проходила с.Вовковинці Деражнянського району.

   Змагання проводились у різних вікових групах на дистанції першого класу як для початківців, так і для досвідчених спортсменів, та переслідували єдину мету – популяризувати спортивний туризм серед учнівської молоді, підвищити її кваліфікацію в цьому виді спорту, сприяти спортивному зростанню початківців.

Цикл вогневої та фізичної підготовки
Хмельницького центру ПКП ДКВС України.