У відповідності до плану роботи навчального відділу Хмельницького центру ПКП ДКВС України на ІІІ квартал 2019 року 12 липня на базі державної установи «Райківецька виправна колонія» відбулося практичне заняття, у якому взяли участь слухачі категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки кримінально – виконавчих установ» (первинна професійна підготовка), викладацький склад циклу спеціальних та загальноправових дисциплін.

Метою заняття стало підвищення професійної компетентності слухачів. З особливостями діяльності персоналу державної установи «Райківецька виправна колонія» їх знайомили перший заступник начальника установи полковник внутрішньої служби Подвигін Андрій Вікторович, заступник начальника установи з соціально-виховної та психологічної роботи підполковник внутрішньої служби Федак Дмитро Анатолійович.

Слухачі мали змогу ознайомитися з житловою та виробничою зоною колонії. У житловій зоні вони оглянули гуртожиток, їдальню, клуб, бібліотеку, кімнату психоемоційного розвантаження, приміщення для загальноосвітнього навчання, приміщення для проведення роботи з духовенством та здійснення релігійних обрядів, перукарню.

Керівництво Хмельницького центру ПКП ДКВС України висловлює слова подяки начальнику державної установи «Райківецька виправна колонія» полковнику внутрішньої служби Туркоту Віктору Анатолійовичу та  працівникам установи за плідну співпрацю.