Щорічно в Україні в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах проводиться Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини «Docu Days UA». У рамках роботи даного фестивалю та з метою надання допомоги у справі формування правової свідомості у осіб, що перебувають у конфлікті із законом, 08.12.2016 року старший викладач – методист навчального відділу Хмельницького училища ПКПП ДКВС Україна майор внутрішньої служби Євгенія Левчук продемонструвала засудженим відділення господарчого обслуговування та неповнолітнім ув’язненим, що знаходяться у Хмельницькому слідчому ізоляторі, повнометражний документальний фільм «Девід і я». Також під час спілкування з особами, позбавленими волі, не залишилась поза увагою і воєнна тематика, що на сьогодні є актуальною для нашої країни. Разом з працівником ДКВС України присутні переглянули короткометражний документальний фільм «Пісня бійця», за допомогою його коментарів ще раз переконались у силі та важливості таких понять, як «патріотизм», «сила духу», «самопожертва в ім’я щасливого майбутнього Батьківщини».

   Справжнє документальне кіно, героями якого є звичайні люди, глибоко вразило глядачів, змусивши їх замислитись над сенсом свого існування, усвідомити важливість змін, яких необхідно прагнути задля досягнення успіху у житті.

   Щиро та від усього серця неповнолітні ув’язнені та засуджені відділення господарчого обслуговування Хмельницького слідчого ізолятору подякували Євгенії Левчук за можливість поринути в магічний світ документального кіно, за приємне та змістовне спілкування.