Викладач циклу кінологічної підготовки Хмельницького центру ПКП ДКВС України лейтенант внутрішньої служби Валерій Трембач 21 квітня 2018 року взяв участь у Кубку Всеукраїнського клубу породи «Кане Корсо», під час якого перевірялись якості службових собак по комплексній охоронно-захисній програмі «ВІДСІЧ», рангу САСТ. Захід, організований зазначеним клубом та Школою охоронних собак «АРЕС», відбувся у м. Нова Каховка Херсонської області за спонсорської підтримки ТМ «Opti Meal», мета якого полягала у популяризації національних прикладних видів підготовки собак, зокрема для виконання функцій з охорони та захисту.

   Учасники змагань демонстрували відпрацьовані у собак навички самостійної роботи, роботи у наморднику, безумовної підлеглості своєму власнику, захисту його від нападу із ножем, ведення фронтальної атаки, вибору та нейтралізації озброєного противника.

   Отриманий Валерієм досвід станеться у нагоді під час відпрацювання навчально-професійних програм зі слухачами-кінологами, які формують та підвищують професійну компетентність у Хмельницькому центрі.

   Дякуємо організаторам заходу за запрошення, надану можливість нашому викладачу поширити власні знання та практичні навички.