- ТЕРИТОРІАЛЬНО ВІДОКРЕМЛЕНЕ ВІДДІЛЕННЯ «ХМЕЛЬНИЦЬКА ФІЛІЯ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ СЛУЖБИ» - http://kvs-school.km.ua -

Викладач Хмельницького центру ПКП ДКВС України став учасником Кубку Всеукраїнського клубу породи «Кане Корсо»

   Викладач циклу кінологічної підготовки Хмельницького центру ПКП ДКВС України лейтенант внутрішньої служби Валерій Трембач 21 квітня 2018 року взяв участь у Кубку Всеукраїнського клубу породи «Кане Корсо», під час якого перевірялись якості службових собак по комплексній охоронно-захисній програмі «ВІДСІЧ», рангу САСТ. Захід, організований зазначеним клубом та Школою охоронних собак «АРЕС», відбувся у м. Нова Каховка Херсонської області за спонсорської підтримки ТМ «Opti Meal», мета якого полягала у популяризації національних прикладних видів підготовки собак, зокрема для виконання функцій з охорони та захисту.

   Учасники змагань демонстрували відпрацьовані у собак навички самостійної роботи, роботи у наморднику, безумовної підлеглості своєму власнику, захисту його від нападу із ножем, ведення фронтальної атаки, вибору та нейтралізації озброєного противника.

   Отриманий Валерієм досвід станеться у нагоді під час відпрацювання навчально-професійних програм зі слухачами-кінологами, які формують та підвищують професійну компетентність у Хмельницькому центрі.

   Дякуємо організаторам заходу за запрошення, надану можливість нашому викладачу поширити власні знання та практичні навички.