12.02.2019 року викладач циклу загальноправових дисциплін лейтенант внутрішньої служби Поліна Ковальська взяла участь у регіональній конференції «Євроінтеграція: сила можливостей». Захід організовано за підтримки проекту Громадська Синергія/Civic Synergy, що фінансується European Union in Ukraine та виконується Міжнародним фондом «Відродження», а також у тісній взаємодії з Українською платформою Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства та Українською стороною Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Під час конференції учасники обговорювали перспективи Хмельниччини  та її прагнення  не лише до європейської, а й до світової інтеграції. «Область відкрита для будь-якого інвестора», – підкреслив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зауважила, що дедалі більше українців  відчувають переваги євроінтеграції на власному досвіді та акцентувала увагу присутніх на необхідності подальшого закріплення й впровадження ефективних нормативно-правових актів  в Україні.

Висловлюємо слова щирої вдячності організаторам заходу за надану можливість працівнику нашого центру взяти активну участь у його роботі.