12.12.2017 в рамках XIV Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно  про права людини  в  Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України для слухачів категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки», які перебувають на курсах підвищення кваліфікації, відбувся показ фільму «Війна химер»/ «The war of chimeras», відзнятий  Анастасією Старожицькою та  Марією Старожицькою,  якому передував промо ролик фестивалю.

   У центрі сюжету стрічки — історія подорожі бійця на позивний «Лавр» Валерія Лавренова та його дівчини Анастасії, режисерки фільму, які пробують побудувати спільне життя після всього побаченого і пережитого. Валерія був добровольцем, який потрапив в Іловайський котел, втратив найближчих побратимів. Анастасія, подорожуючи розбитими містами, намагається зрозуміти сутність війни та кохання. Обидва герої стрічки відверто розповідають один одному, що відчували під час військових дій, виходу з котла, намагаються планувати спільне майбутнє.

  Після перегляду документальної стрічки серед слухачів відбулась дискусія, в ході якої її учасники міркували над значенням високих та щирих почуттів у житті кожної людини.