06 червня 2019 року в рамках роботи кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в аудиторії слухачів категорії «молодші інспектори ВНіБ», які проходять первинну професійну підготовку, відбувся показ документальної стрічки, відзнятої режисером Анною Бединською «В іншому світі».
У 40-річної Касі двоє дітей-підлітків, щасливий шлюб, її кохає чоловік. Вона – жінка середнього класу з високим рівнем освіти, обіймає посаду менеджера. Її життя чудово організоване, вона досягає успіху у будь-якій справі. Одного дня її спокійне та досконале життя руйнує новина про те, що вона вагітна дитиною з синдромом Дауна. У цей момент вона може вирішити: народити або зробити аборт. Але їй не подобається жодне з цих рішень. Кожне з них призведе до драматичних наслідків і травм. Камера стежить за нею протягом більш ніж шести місяців, документуючи її душевний стан та емоції. Аж до останньої сцени фільму – пологів.
Після перегляду фільму присутні мали можливість обговорити проблеми забезпечення прав людей з особливими потребами та наголосили на необхідності впровадження ефективного механізму забезпечення їхніх прав.
Залишити коментар