Протягом 10-11 лютого 2018 року у місті Хмельницькому на базі навчального центру Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області відбувся Відкритий чемпіонат Хмельницької області з рукопашного бою на честь вшанування пам’яті воїнів – інтернаціоналістів, що загинули у війні в Афганістані та інших локальних війнах ХХ-ХХІ століть. Участь у спортивному заході взяли не лише спортсмени Поділля, але і гості з інших куточків країни: Волинської, Житомирської, Вінницької, Одеської, Чернівецької областей. Всього на спортивних майданчиках відбулось понад 450 поєдинків. Не осторонь спортивного свята залишились і працівники Хмельницького центру ПКП ДКВС України, які не лише брали у ньому активну участь, але і стали його переможцями:
– заступник начальника курсу стройової частини старший лейтенант внутрішньої служби Сергій Стожик здобув 2 місце у поєдинках зі спортсменами у ваговій категорії 80+ кг;
– старший інспектор навчального відділу капітан внутрішньої служби Ярослав Шкварелюк зайняв 3 місце за результатами поєдинків у версії із зупинкою контакту серед спортсменів вікової групи 18+ вагової категорії 90+ кг;
– інструктор-кінолог циклу кінологічної підготовки сержант внутрішньої служби Сергій Кривий зайняв 4 позицію у запеклій боротьбі зі спортсменами у ваговій категорії до 80 кг.

   У ролі судді змагань виступив начальник циклу вогневої та фізичної підготовки капітан внутрішньої служби Андрій Вишинський, який нагороджений Подякою Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області за вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури і спорту, здорового способу життя та активну участь у змаганнях.

   Багаторічна співпраця між Хмельницьким центром ПКП ДКВС України та Хмельницькою обласною федерацією рукопашного бою та самооборони радує своїми позитивними результатами. Вітаємо колег зі спортивними успіхами та сподіваємося на їх подальше закріплення.