19-21 травня 2023 року у місті Дунаївці Хмельницької області, на базі СК «Колос» було проведено відкритий чемпіонат області з гирьового спорту серед юніорів та дорослих, участь в якому взяли спортсмени з різних міст та районів Хмельниччини.

Керівництво проведення змагань здійснювали управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації та відокремлений підрозділ Союзу гирьового спорту України в Хмельницькій області.

Спортсменів привітали директор Дунаєвецького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Владислав Риндик та головний суддя змагань Олександр Гнидюк.

Учасники змагань виконували ривок однієї гирі з довільною зміною рук протягом 12 хвилин.

Серед учасників змагань у ваговій категорії понад 95 кілограмів – начальник відділу організації служби Територіально відокремленого відділення «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби» полковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який виконуючи вправу гирею вагою 32 кілограми посів 1-ше місце у вказаній ваговій категорії з результатом 142 підйоми.

За підсумками змагань Олександр пройшов відбір на чемпіонат України з гирьового спорту, який відбудеться восени поточного року.
Участь у змаганнях подібного рівня сприяє підвищенню майстерності спортсмена та здобуттю досвіду професійного рівня, а також мотивує до досягнення наступних вершин.

Колектив Хмельницької філії Академії Державної пенітенціарної служби вітає Олександра Масловського з новим спортивним досягненням!