На виконання Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Хмельницького центру ПКП ДКВС України на 2017 рік за участю  працівників Центру та членів їх сімей протягом 28.06-30.06.2017 викладацьким складом циклу вогневої та фізичної підготовки підготовлено та проведено 3-дений туристичний похід по Подільському краю.

   28.06. – впродовж кількагодинної екскурсії учасники туристичного походу ознайомилися з пам’яткою природи загальнодержавного значення, гіпсовою печерою «Атлантида», яка знаходиться поблизу села Завалля Хмельницької області, в межах Національного природничого парку «Подільські Товтри». Особливістю печери є її чітко виражена трьохярусна будова. Більшість залів вкриті гіпсовими кристалами. Окрім цього, в деяких із них зустрічаються кам’яні квіти, що є унікальним явищем для печер не тільки України, а й світу. Туристи оцінили красу підземного світу та близько познайомилися з «місцевими жителями» печери – кажанами.

 

 

29.06. – особовий склад центру та члени родин відправилися до «Бакоти» – затопленого села в Кам’янець-Подільському районі, в якому з ними підготовленими інструкторами проведено заняття з техніки пішохідного туризму – туристи практично навчались долати яр по «Крутопохилій» та «Десантній» переправі.

   30.06. – завершальний етап походу відзначився екскурсією до Бакотського Свято-Михайлівського скельно-печерного монастиря, який за історичними даними бере своє існування з тих часів, коли Бакота була адміністративним центром тодішнього Пониззя, тобто сучасного Поділля.

Втомленими, але сповненими яскравими враженнями, добрим настроєм, натхненням до нових професійних звершень повернулись учасники походу до своїх домівок.