В рамках проведення Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA 12 грудня 2018 року у Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України серед слухачів категорії молодші інспектори ВНіБ», які проходять первинну професійну підготовку, старших інспекторів (з кінології ) відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань ДКВС України та персоналу центру відбувся показ фільму «Вихідний»/«Holiday» режисера Жанни Максименко-Довгич.

  У південному українському місті люди вийшли відзначити важливе державне свято. Старі та нові символи, пошук ідентичності та можливість порозуміння між людьми, які, хоч і живуть на сусідніх вулицях, проте стають все далі й далі одне від одного… «Вихідний» – це портрет міста і, водночас, людей, які в ньому живуть. Це фільм про пошук ідентичності на тлі нової війни й тектонічних змін у країні і, як наслідок, у свідомості людей. Чи можна й далі жити, застрягши однією ногою в радянському минулому, а іншою – крокуючи в Європу?

   Після перегляду документальної стрічки серед персоналу ДКВС України відбулась дискусія, в ході якої її учасники висловлювали свої думки та ставлення до фактів і подій, що викликають суспільний інтерес у цій стрічці, та підкреслили значущість масової свідомості з прихованим чи явним ставленням різних груп людей до дійсності.