В Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України на виконання Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2017 рік та у зв’язку із 1029 річницею хрещення Київської Русі 28 липня 2017 року відбулись змагання з паркового волейболу за участю постійного та перемінного складу. Даний вид спорту має давню та цікаву історію свого становлення. Конгрес ФIВБ, що вiдбувся в листопадi 1998 року в Токiо, затвердив принципи розвитку та популяризацiї паркового волейболу у всьому свiтi як нової спортивної дисциплiни. Дана гра робить ставку на гравцiв без обмежень у вiцi та статi, для яких сама участь у змаганнях є бiльш важливою, нiж перемога. Зважаючи на те, що правила гри у парковий волейбол є дуже простими, та до гравцiв пред’являється мінімум технічних вимог, він є чудовою знахідкою для любителів командних видів спорту. Гра відбувається за участю двох команд по 4 гравцi у кожнiй на майданчику, що роздiлений волейбольною сiткою. Як говорить сама назва гри, парк-волейбол – це гра на вiдкритому повiтрi, але вона також може проводитися і у примiщеннi. Найважливiшими принципами її проведення є чесна гра та спортивна поведiнка учасникiв.

   Саме таку поведінку і продемонстрували учасники організованих у центрі змагань. У запеклій боротьбі заслужену перемогу виборола команда працівників навчального закладу, показавши злагодженість у діях та розвинуті фізичні якості. Друге та третє місця розділили між собою команди перемінного складу.

   Керівництво навчального закладу та організатори змагань – викладацький склад циклу вогневої та фізичної підготовки – сподіваються на закріплення збірною командою центру з паркового волейболу отриманого результату під час її участі у спортивних заходах міського та обласного рівнів.