Протягом 9-13 вересня 2019 року працівники Хмельницького центру ПКП ДКВС України начальник циклу кінологічної підготовки майор внутрішньої служби Андрій Доменюк, заступник начальника цього ж циклу капітан внутрішньої служби Олександр Дворнічен та старший викладач циклу кінологічної підготовки Олександр Виноград брали активну участь у суддівстві Всеукраїнських змагань кінологів Національної поліції України за напрямками випробовувань чотирилапих помічників у сфері загальної підготовки, слідової роботі, виборки речі асистента, а також у роботі апеляційної комісії з розгляду протестів.
У згаданому чемпіонаті з багатоборства кінологів боролась 41 кінологічна пара з 28 команд Національної поліції з усіх областей, кінологічної команди Збройних Сил України та Державної кримінально-виконавчої служби України.

Окрім змагань за участю керівництва відомства відбулося відкриття функціонування відбудованого сучасного циклу кінології Житомирського навчального центру підготовки поліцейських та кінологічного центру Національної поліції.

Три дні учасники змагались демонстрували вміння кінологів та їх службових собак долати смуги перешкод, майстерно подавати та виконувати команди, виконувати завдання зі слідової та пошукової роботи, вибірки людей та речей, затримання умовних порушників. За результатами боротьби визначено кращих. Водночас такі змагання дають можливість усім учасникам оцінити власний рівень підготовки та стимулюють до підвищення професійної майстерності.

Відтак переможцями у загальному заліку за результатами усіх етапів Відкритого чемпіонату НПУ з багатоборства кінологів стали:
– Тарас Кавацюк зі службовою собакою Альма (ГУНП в Івано-Франківській обл.), які посіли І місце;
– Олександр Балим зі службовою собакою Шериф (ГУНП в Харківській обл.), які посіли ІІ місце;
– Євген Хмелінський зі службовою собакою Барон (ГУНП в Миколаївській обл.), які зайняли ІІІ місце.
Кращими у номінації «Затримання умовного порушника» визнано:
– Степана Єрьоменка зі службовою собакою Хаммер (ГУНП в Донецькій обл.), І місце;
– Андрія Грицина зі службовою собакою Дарсі (ГУНП в Сумській обл.), ІІ місце;
– Андрія Білоуса зі службовою собакою Чейсі (Державна кримінально-виконавча служба України), ІІІ місце.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності усім учасникам змагань!