В Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України продовжується тісна співпраця з фахівцями – кінологами правоохоронних структур у напрямку фахової підготовки кінологів. Так 12.11.2019 року на базі Кінологічного центру ГУНП у Хмельницькій області начальником циклу кінологічної підготовки майором внутрішньої служби Андрієм Доменюком спільно з фахівцями – кінологами даного центру проведено практичне заняття для офіцерів – кінологів системи ДКВС України, які проходять навчання з первинної професійної підготовки. Метою даного заняття було ознайомлення слухачів з навчально-матеріальної базою центру, створеною для тренування поліцейських кінологічних пар, порядком організації та проведення харчування, утримання собак в кінологічних центрах Національній поліції України. Також під час спілкування фахівців обох структур проведено заняття з порядку роботи фігуранта з метою вироблення у службових собак навиків захисту та хватки.

Протягом відведеного для заняття часу між колегами проходили жваві та цікаві дискусії щодо методів й прийомів підготовки кінологічних пар за різними напрямками.

Висловлюємо щиру подяку керівництву ГУНП у Хмельницькій області, а також керівництву Кінологічного центру за тісну співпрацю в рамках розвитку службової кінології.