Участь у конференції є позитивним досвідом, який надає можливість зростати професійно, здобувати нові знання та цікаві професійні знайомства. Тому викладацький склад циклу ЗПД Хмельницького центру ПКП ДКВС України жваво відгукнувся на запрошення Хмельницького університету управління та права ім. Л.Юзькова взяти участь у Міжнародній науково-практичної конференції «Засади функціонування кримінальної юстиції», яка 14.05.2021 відбулась в онлайн-форматі.

Начальником циклу ЗПД підполковником внутрішньої служби Олександром Масловським спільно зі старшим викладачем циклу майором внутрішньої служби Вадимом Жулковським для участі у заході підготовлено тези виступу за темою «Місце та роль психологічного супроводу у кримінального провадженні», у яких коротко розкрито проблему щодо важливості надання психологічної допомоги учасникам кримінального процесу.

Старшим викладачем циклу майором внутрішньої служби Оксаною Малінковською О.В. відпрацьовано тези виступу за темою «Презумпція невинуватості та забезпечення доведення вини як гарантія захисту», в яких розкрито положення ст.62 Конституції України та ст. 17 КПК України, що виступають гарантами провадження справедливого та неупередженого судочинства.

На запрошення  організаторів конференції відгукнулися науковці та практикуючі працівники майже з усіх куточків України. Доповідачами порушувалися питання щодо принципів кримінального права, основних засад здійснення кримінального провадження, шляхів попередження домашнього насильства, особливостей ролі кожного з учасників кримінального процесу, важливості надання якісної правової допомоги, вжиття заходів захисту обвинувачених осіб та ін.

По завершенню заходу учасникам надано збірники тез їх виступів та сертифікати.

Дякуємо Хмельницькому університету управління та права  ім. Л.Юзькова за запрошення взяти участь у цікавому науково-практичному заходів та сподіваємось на подальшу співпрацю.