У ТВВ «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби продовжується тісна співпраця з фахівцями – кінологами інших навчальних закладів та структур у напрямку фахової підготовки кінологів.

Так, 11.04.2023 року  на базі Відділення   відбулося виїзне практичне заняття інспекторів – кінологів митниць, які проходять підготовку в Департаменті спеціалізовано підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби. Дане заняття  проводилося із залученням посадових осіб кафедри кінології Відділення та навчально – матеріальної бази, яка використовується для підготовки собак по пошуку шуканих речовин. Метою заняття було ознайомлення службових собак  митниць з новою місцевістю, запахами, приміщеннями, а інспекторів – кінологів з особливостями підготовки та використання інспекторів – кінологів Державної пенітенціарної служби.

Під час даного заняття колеги поділились відпрацьованими методиками підготовки спеціальних собак по пошуку шуканої речовини в різних місцях схову. Сподіваємося , що надалі буде продовжено роботу в даному напрямку підготовки собак.