16.08.2017 в рамках роботи Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA зі слухачами категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки», які проходять первинну професійну підготовку в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України, відбувся показ стрічки з колекції  Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини, відзнятої режисером Оксаною Бурою «Лізо, ходи додому».

   У стрічці автор правдиво відображає непривабливість дорослого світу через призму дитячого сприйняття. Маленька Ліза – героїня фільму – постійно тікає з дому, в якому не може нормально жити з причини пияцтва батьків. Її повсякденне життя похмуре й жорстоке, тому вона шукає миру і затишку в природі, дитячих фантазіях, в яких панують ігри, музика й чудеса. В дівчинки настільки багата уява, що завдяки їй вона примудряється переживати нескінченні запої батьків. Найбільш приголомшливим у цьому фільмі є те, що він дозволяє усвідомити весь жах ситуації, в якій опинилась малолітня дитина, та її безпорадність.

   Після перегляду фільму серед слухачів відбулась жвава дискусія, в ході якої її учасники розмірковували над існуючими, на жаль, у суспільстві видами жорстокого поводження з дітьми та виокремили, які саме з них відображені у стрічці. По завершенню дискусії в якості підсумку було акцентовано увагу на необхідності забезпечення функціонування реальних механізмів забезпечення прав дитини в Україні – її майбутнього, нового покоління громадян, які житимуть за девізом «Наш улюблений світ — без насильства, жорстокості, болю та зла» не лише на папері.