31 травня поточного року з персоналом Хмельницького центру ПКП ДКВС України відбулось чергове заняття з питань запобігання проявам корупції.

         Заступник начальника центру по роботі з персоналом, стройової частини та режиму підполковник внутрішньої служби Олег Шквир, розпочинаючи захід, звернув увагу персоналу на необхідність неухильного дотримання вимог антикорупційного законодавства України під час виконання посадових обов’язків.

         На даному занятті уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції, начальником циклу загальноправових дисциплін підполковником внутрішньої служби Олександром Масловським доведено основні вимоги Закону України «Про запобігання корупції», додатково роз’яснено зміст встановлених заборон та обмежень щодо використання службових повноважень чи становища; одержання дарунків та неправомірної вигоди; сумісництва та суміщення основного виду діяльності з іншими її видами; спільної роботи близьких осіб, а також вимоги керівництва Управління з питань запобігання корупції Міністерства юстиції України щодо дотримання персоналом Центру дисципліни та законності.

         Крім цього, в рамках заняття зі службової підготовки Олександр Масловський виступив з лекцією за темою «Запобігання та протидія корупції в органах та установах виконання покарань. Культура поведінки працівників ДКВС України», під час якої ним доведено інформацію про основні вимоги антикорупційного законодавства України, детально роз’яснено поняття «корупція» та «корупційні правопорушення», проаналізовано шляхи профілактики корупційних правопорушень в ДКВС України.

         Профілактична роботи з особовим складом, що проводиться у навчальному закладі з метою формування спеціальних знань, морально-психологічних установок, спрямованих на недопущення корупційних діянь та інших правопорушень, є важливим напрямком забезпечення його якісного функціонування. Подібні заняття є дієвою формою спілкування, під час якого працівники мають змогу отримати ґрунтовні відповіді на всі запитання, пов’язані з розкриттям положень антикорупційного законодавства.