У відповідності до затвердженого плану 22.06.2017 із слухачами  категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки установ виконання покарань та слідчих ізоляторів» в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України в рамках роботи Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA відбувся черговий перегляд документального кіно. На цей раз  аудиторія знайомилась зі стрічкою українського режисера Андрія Роханського «Килимок».

   Події, які висвітлюються у фільмі, відбуваються в Харкові. Головним героєм  стрічки є звичайна людина, яка зіткнувшись з ганебними недоліками у функціонуванні  вітчизняної правоохоронної системи, кардинально змінила за один день до неї своє позитивне ставлення та, переживши приниження і тортури,  втратила можливість повернутися  до звичайного для неї життя.

   Після перегляду фільму серед слухачів відбулась дискусія, в ході якої її учасники міркували над шляхами запобігання катуванням, жорстокому та нелюдському поводженню із затриманими, засудженими (ув’язненими), прийшли до спільної думки щодо необхідності запровадження системного підходу до вирішення проблем, пов’язаних із забезпеченням законності та правопорядку в державі.