Режим реального часу вимагає від кожного фахівця, яким би родом професійної діяльності він не займався, прагнення до постійного самовдосконалення, в тому числі й до оволодівання інформаційно-комунікаційними компетентностями.
З цією метою, 21.06.2016 для викладацького складу Училища в рамках Школи педагогічної майстерності проведено заняття за темою «Основи мультимедійної грамотності».
У ході заняття акцентовано увагу на дотриманні цифрової культури, як обов’язкової вимоги сучасного викладача.
По завершенню заходу, ключовими у педагогічній діяльності викладача визначено основні складові ІКТ-компетентностей:
— комп’ютерна грамотність.
— інформаційна грамотність (інформаційна культура).
— мультимедійна грамотність.
— грамотність комп’ютерної комунікації.

Читайте також:  Продовжуємо активну співпрацю з Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді

Прес-служба Хмельницького училища ПКПП ДКВС України