На базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України на підставі поновленої угоди про співпрацю між навчальним закладом й Хмельницькою обласною федерацією рукопашного бою та самооборони за домовленістю сторін 19 січня 2019 року відбудеться перший день роботи Хмельницького обласного атестаційного семінару спортивних суддів з рукопашного бою, яка наступного дня продовжиться у Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді (м. Хмельницький, вул. Пилипчука – 41).

   До участі у заході запрошуються особи віком від 14 років (спортсмени, тренери, інструктори, керівники спортивних клубів, інші особи), які зацікавлені в розвитку рукопашного бою та мають бажання приймати участь у подальшій роботі суддівської колегії Хмельницької області.

   Після закінчення семінару у відповідності до «Порядку присвоєння кваліфікаційних категорій спортивним суддям», затвердженого Наказом Міністерства молоді та спорту України від 16.07.2013 №31, розглядатимуться кандидатури на присвоєння чергових суддівських категорій у випадку виконання ними відповідних вимог.
Чекаємо на Ваші звернення та сподіваємося на плідну співпрацю.