За підтримки Хмельницької обласної організації всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби, з ініціативи профспілкового комітету первинної організації персоналу Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України для членів профспілки цього закладу 20 жовтня було організовано екскурсію до міста Львова.

   Вражаючою, цікавою та незабутньою була ця подорож. Екскурсанти з величезним задоволенням протягом усього дня вивчали історичні пам’ятки міста, переглянули експонати численних музеїв, побували на найвищій точці Львова – Високому Замку.

   «Місто із запахом кави та шоколаду», «місто серед дощів», «серце Галицької землі», «маленький Париж», «український Лондон», «культурна столиця Європи», «місто Лева» – це все імена та епітети справжнього галицького міста під назвою Львів, яке розкинулось в мальовничому Передкарпатті.

   Вже понад сім століть історія творить цей прекрасний та заворожуючий куточок, що розташований на заході України. Львів вабить своєю неповторністю, живим стилем та особливим колоритом кожної з його вуличок. Місто славиться великою кількістю видатних місць та пам’яток архітектури, адже не дарма це культурна столиця України.

   Стара частина Львова – це серце міста, що і досі задає сучасності ритм історії. Знаменита Площа Ринок ніколи не залишається пустою – тією бруківкою завжди мандрують туристи, поспішають на роботу чи просто відпочивають львів’яни та гуляють закохані пари. Ніколи не залишається поза увагою квадрат на площі Ринок, в центрі якого розташований знаменитий «Львівський Біг-Бен» – Ратуша, історія якої розпочалася ще з початку далекого ХІV століття. За всі свої роки існування Ратуша пережила не мало подій, з нею пов’язано багато легенд та цікавих історій. Саму споруду оточує чотири фонтани з скульптурами Нептуна, Амфітріти, Діани та Адоніса. Площа Ринок – це також архітектурна композиція з різноманітних та унікальних кам’яниць, кожна з яких має свою неповторну історію.

   Побували наші співробітники і в славнозвісних кав’ярнях й скуштували ароматний напій, який так майстерно готують у Львові. Від поїздки залишились прекрасні й незабутні враження.

Голова ППОП Хмельницького центру
ПКП ДКВС України
Масловський О.В.