У період з 09 по 11 березня поточного року у місті Ужгород, на базі спортивного комплексу «Юність» пройшли Всеукраїнські змагання з гирьового спорту «Об’єднання – запорука розвитку», участь в якому взяли спортсмени з різних регіонів України. Керівництво проведенням змагань здійснювали Міністерство молоді та спорту України та Союз гирьового спорту України.

   Учасники змагань виконували поштовх двох гир довгим циклом, двоборство (поштовх + ривок), а також приймали участь в естафеті. Серед дорослих переможці визначалися у кожній ваговій категорії за сумою набраних балів.

  Серед учасників у ваговій категорії понад 95 кілограмів у змаганнях взяв участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який представляв команду Хмельницької області. Виконуючи вправи гирями вагою 24 кілограми, Олександр покращив свій особистий результат та у підсумку набрав 146,5 бали.

   У загальнокомандному заліку команда Хмельницької області посіла третє місце та була нагороджена кубком. Частина заслуги у цьому належить і Олександру Масловському.

   Вітаємо колегу з покращенням спортивних результатів та зичимо наполегливості у подоланні нових спортивних вершин.