У період з 06 по 09 квітня поточного року у місті Хмельницькому на базі спортивного комплексу «Епіцентр» проводився Кубок України з гирьового спорту серед дорослих, участь в якому взяли спортсмени з усіх регіонів України. Ініціаторами організації та проведення змагань виступили Міністерство молоді та спорту України та Союз гирьового спорту України.

   На початку спортивного заходу спортсменів привітали президент Союзу гирьового спорту України Бербеничук Валентин Юрійович, т.в.о. начальника управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації Клімов Володимир Ілліч та голова осередку Союзу гирьового спорту України в Хмельницькій області Полмір Квіквініа.

   Учасники змагань виконували поштовх двох гир та вправи з двоборства (поштовх + ривок). У змаганнях у ваговій категорії понад 95 кілограмів взяв участь викладач циклу спеціальних дисциплін Хмельницького центру ПКП ДКВС України майор внутрішньої служби Олександр Масловський, який представляв команду Хмельницької області. Виконуючи вправи гирями вагою 32 кілограми, Олександр покращив свій особистий спортивний результат у даному виді спорту та набрав 65 бали.

   Участь працівників нашого навчального закладу у змаганнях такого рівня сприяє підвищенню рівня їх професійної майстерності, зміцненню позитивного іміджу персоналу кримінально-виконавчої системи.